SA DĚČÍN  0 : 2  FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  (0:0)
V sobotu 17.5.2014 od 15:00 hod. odehrálo naše "A" mužstvo další mistrovské utkání, tentokrát na hřišti lídra tabulky SA Děčín.

naše sestava: Forró, Hromádko, Nídr, Trlica L., Trlica P. ml., Mužík P., Veselý, Novák, Kunta, Onik, Dusil

náhradník: Víšek

Zápas začal v rychlém tempu. Útoky se střídaly na obou stranách, také byly gólové šance, ale žádné mužstvo je nevyužilo. Poločas skončil 0.0.
   Druhý poločas byl opět vyrovnaný. V 55. minutě si naběhl Bohouš Veselý na centr z pravé strany a hlavou usměrnil míč do branky. 0.1. Po vyloučení domácího hráče jsme byli aktivnější a útočnější. To se projevilo druhou brankou, kterou v 85. minutě vstřelil Pavel Kunta, který zužitkoval přihrávku a prošel až k domácímu brankáři, kterého s přehledem obehrál a vstřelil branku. 0:2.

Ne 1. červen 2014, 16:03:01 CEST