FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  2 : 0 SK PRYSK   (0:0)
V sobotu 10.5.2014 od 17:00 hod. odehrálo naše mužstvo na domácím trávníku další mistrovské utkání. Zápas se hrál na travnatém povrchu za oblačného počasí.

sestava domácích: Víšek, Gálik, Hromádko, Onik, Trlica P. ml., Novák, Štarman, Mužík P., Erneker, Trlica L., Kunta

náhradníci: Nídr, Veselý

sestava hostí: Pilecký, Němeček, Novák Vl., Mácha, Valta, Mach, Švejda, Bašta , Hajný, Novák P., Beneš

náhradníci: 0

rozhodčí: Harvan, Hübner, Mareš

První poločas to bylo z naší strany trápení. Nedařilo se přesně vystřelit a když, tak se všechny míče odrážely od hostující obrany. Za zmínku stojí asi jen náhodná tyč, kterou jsme v prvním poločase nastřelili. Poločas 0:0.
   Druhý poločas jsme začali velice dobře. Ve 46. minutě uklidnil hráče a diváky kapitán Tomáš Novák, který vstřelil první branku utkání. I nadále pokračovala naše snaha vstřelit alespoň druhý uklidňující gól, ale nedařilo se. Hosté se do šancí dostávali spíše sporadicky. V 76. minutě vystřídal Pavla Kuntu Bohouš Veselý a po třech minutách na trávníku vstřelil Bohouš naší druhou branku. 79. minuta 2:0. Zápas se už poté v poklidu dohrál.
   Příští týden zajíždíme k mistrovskému utkání do Březin.
Ne 1. červen 2014, 16:02:33 CEST