FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE

II. třída okresního přeboru

Acko jm.jpg
aaaa.jpeg
garda.jpg
SLOVAN JIŘETÍN P/J  3 : 2  FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  (3:0)
V sobotu 3.5.2014 od 17:00 hod. odehrálo naše "A" mužstvo mistrovské utkání na hřišti Slovanu Jiřetín p/J. Zápas se hrál zachladného počasí na travnatém povrchu.

sestava domácích: Břeň, Hanykýř, Prokop, Herman, Materna, Pácha, Kremina, Šimek, Bláha, Kříž, Bachar

náhradníci: Galata, Šmidílek, Bužík


sestava hostí: Forro, Gálik, Hromádko, Onik, Trlica P. ml., Novák, Lohniský, Mužík P., Nídr, Trlica L., Veselý

náhradníci: Kunta, Víšek


rozhodčí: Křížek, Havran Hübner   První poločas se našim hráčům vůbec nevydařil. Domácí byli kombinačně lepší a již v 5. minutě se ujali vedení 1:0. Naše mužstvo ani inkasovaná branka neprobudila. Ve 13. minutě se domácí prokličkovali do našeho pokutového území a po faulu na jednoho z útočníků zahrával domácí celek pokutový kop. 2:0. I naši hráči měli několik vyložených šancí, ale bez využití. Ve 35. minutě po nenápadné akci a umístěné střele domácích jsme prohrávali  už 3:0.
   Druhý poločas už byl o něčem jiném. Ve 49. minutě jsme snižovali po krásné kombinační akci Lubošem Trlicou na 3:1 a v 51. minutě opět Luboš Trlica po dobře rozehraném NVK a centru Marka Onika snižoval na 3:2. I nadále jsme si vypracovávali gólové příležitosti, ale bohužel proti nám stál  AR2 pan Hübner, který nás už nepustil ke skórování. Branka Tomáše Nováka nebyla uznána pro ofsajd, další akce byly v zárodku zastaveny praporkem asistenta Hübnera a svůj skvělý výkon korunoval v nastavení, kdy jsme regulerní brankou srovnali na 3:3, domácí gólman míč "vytáhl" již zcela evidentně z brány, ale asistent Hübner branku neviděl. Nelze ale všechno svalovat na rozhodčí, zápas jsme si prohráli hlavně špatným výkonem v prvním poločase.
   Příští zápas přivítáme na domácím trávníku FK Prysk.

 
DSC_0290[1].jpg
DSC_0292[1].jpg
Po 19. květen 2014, 08:31:51 CEST
j.hyl

!!! FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE !!!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one