FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  1 : 2  TJ UNION DĚČÍN  (0:1)

V sobotu 31.8.2013 od 17:00 hod. přivítalo naše mužstvo na domácím trávníku celek TJ Union Děčín. Zápas se hrál za oblačného počasí na travnatém povrchu.

sestava domácích: Forró, Štarman, Dusil, Onik, Fiala, Nídr, Lohnický, Mužík P., Erneker, Trlica L., Veselý

náhradníci: Gálik, Čámra

sestava hostí: Jeřábek, Fojt, Chlum, Vyskočil, Brázdil, Kalaš, Bezouška, Mitro, Husák, Malec, Bedrníček

náhradníci: Třicátník, Hampl

rozhodčí: Benda, Hrubý, Kožár

Od počátku utkání jsme měli mírnou územní převahu, přesto se jako první trefili hosté a to když z nenápadné akce  v 18. minutě vstřelil úvodní branku Malec. 0:1. Do poločasu jsme se snažili o vyrovnání, šance byly, ale žádná neskončila gólem. Poločas 0:1.
   Druhý poločas jsme pokračovali v dobré hře, ale chybělo gólové zakončení. V 60. minutě jsme vyrovnali zásluhou Marka Onika. 1:1. Bohužel soupeř i v deseti hráčích dokázal strhnout vítězství na svoji stranu a tak v 71. minutě uzavřel skóre utkání Petr Husák, který přihrával před naší branku a jeho přihrávku si do branky nešťastně tečoval Jirka Štarman.1:2.

So 7. září 2013, 19:18:54 CEST