FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE

II. třída okresního přeboru

Acko jm.jpg
aaaa.jpeg
garda.jpg
FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  4 : 1  SPARTAK JIŘÍKOV   (4:1)
V sobotu 19.4.2014 od 17:00 hod. odehrálo naše mužstvo další mistrovské utkání na domácím trávníku se Spartakem Jiříkov. Zápas se hrál na travnatém povrchu za slunečného počasí.


naše sestava: Forro, Štarman, Hromádko, Onik, Trlica P. ml., Novák, Nídr, Mužík P., Erneker, Trlica L., Veselý

náhradníci: Dusil, Trlica P., Gálik, Víšek


sestava hostí: Dvořák, Stodola, Šikýř, Homolka, Kolář, Šolc, Škvor, Nagy, Bajan, Häusler, Hrdlovič

náhradníci: Ryšán, Matulík, Štěpánek


rozhodčí: Jachimstál, Dostál, Špína

 
 Zápas jsme začali ve velkém stylu.  V 5. minutě po centru Davida Nídra z levé strany se k míči dostal Zdenek Erneker a přízemní střelou k levé tyči otevřel sóre utkání. 1:0. V 9. minutě po chybě domácí obrany zachytil rozehrávku Tomáš Novák a sám zakončil svoji akci přízemní střelou opět k levé tyči. 2:0. I nadále jsme předváděli pěknou hru a hosty jsme přehrávali ve všech směrech. Bohužel přišla 15. minuta a zaváhání v naší obraně. Hostující Häusler tak vstřelil jedinou branku Jiříkova v tomto utkání. 2:1. Ve 31. minutě po rohovém kopu  z levé strany se k míči dostal Bohouš Veselý a zvýšil opět na rozdíl dvou branek. 3:1. Ve 34. minutě obdržel hráč hostí Stodola červenou kartu za podražení soupeře bez úmyslu hrát míč a tak oslabil hostující celek. Naše mužstvo početní převahu využilio již ve 39. minutě když hostujícího gólmana krásně přehodil náš kapitán Tomáš Novák. 4:1. 
  Po přestávce se hra vyrovnala a hosté se častěji dostávali do zakončení. Opticky se zdálo, že jsou ve druhé půli i lepším mužstvem, ale naši hráči už žádné překvapení nepřipustili a tak jsme zaslouženě zvítězili 4:1.
   Příští kolo hrajeme opět na domácím trávníku se silným mužstvem Malšovic. 
DSC_0213[1].jpg
DSC_0214[1].jpg
DSC_0208[1].jpg
DSC_0212[1].jpg
Po 19. květen 2014, 08:31:10 CEST
j.hyl

!!! FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE !!!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one