FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  3 : 1  FK CHŘIBSKÁ  (1:1)

V sobotu 5.4.2014 od 16:30 hod. odehrálo naše "A" mužstvo mistrovské utkání na domácím trávníku s mužstvem FK CHřibská.

sestava domácích: Víšek, Nídr, Dusil, Štarman, Trlica P. ml., Kunta, Lohnický, Mužík P., Novák, Trlica L., Veselý

náhradníci: Erneker, Onik

sestava hostí: Michek, Mocík, Hon, Nedvěd, Vindyš R., Pospíšil Kunc J., Nepovím, Král, Vindyš J., Kunc Jar.,

náhradníci: Procházka, Kunst

rozhodčí: Procházka, Dostál, Jachimstál

Od úvodních minut jsme měli mírnou převahu, kterou se nám nedařilo využít. Ve 13. minutě však Luboš Trlica otevřel skóre utkání. Po krásné přihrávce Martina Lohnického kterou tečoval Bohouš Veselý do tyče se k míči dostal Luboš Trlica a nekompromisně do prázné brány zavěsil. 1:0. Dále jsme měli mírnou převahu a další šance na zvýšení skóre, bohužel jsme ani jednu z nich nedokázali proměnit a tak přišel trest v podobě vyrovnání. V 38. minutě po faulu na hostujícího útočníka rozehrávali hosté přímý volný kop, střelu brankář Víšek vyrazil ale hosté proměnili dorážku. 1:1. Tímto stvem také skončil první poločas.
   Ve druhém poločase se hra vyrovnala a hosté se tlačili do zakončení čím dál častěji. Zápas jsme rozhodli až v závěru. V 72. minutě byl vyloučen hostující Nedvěd za faul na pronikajícího Pavla Kuntu. Z následného přímého volného kopu ještě Tomáš Novák bránu netrefil, ale jeho čas přišel v 76. minutě, když krásně přehodil hostujícího brankáře 2:1. a v 86. minutě uzavřel účet utkání, když se trefil hlavou na 3:1.
Čt 24. duben 2014, 14:16:20 CEST