UNION DĚČÍN  0 : 0  FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE   (0:0)  PK (5:4)
naše sestava: Forró S., Dusil J., Novák T., Trlica L., Veselý B., Mužík P., Trlica P. njml., Onik M., Fryc L., Lohnický M., Kunta P.,

náhradníci: Cvejn M., Víšek P., Nídr D.

V sobotu 29.3.2014 od 15:00 hod. zajíždělo naše mužstvo k mistrovskému utkání na hřiště Unionu Děčín. Zápas se hrál za slunečného počasí na travnatém povrchu.

Zápas nebyl pro diváky atratktivní, utkání působilo rozpočitým dojmem, neboť chybělo nasazení z obou stran. V 7. minutě byl zhraněn Fryc a do hry musel nastoupit Petr Víšek. Ve 44. minutě zahrával Tomáš Novák  přímý volný kop, ale skóre se neměnilo. Do druhého poločasu nastoupil místo Petra Víška David Nídr. Utkání skončilo bez branek a ke slovu přišly pokutové kopy. V nich byli lepší domácí a proměnili všechny pokutové kopy a připsali si  z tohoto utkání bonusový bod.

Po 14. duben 2014, 08:37:30 CEST