FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  8 : 1  TJ KRÁSNÁ LÍPA  (4:1)

V sobotu 22.3.2014 od 15:00 hod. odehrálo naše mužstvo první jarní mistrovské utkání. Na domácím trávníku přivítalo celek TJ Krásná Lípa.

sestava domácích: Víšek, Gálik, Hromádko, Onik, Trlica P. ml., Lohnický, Mužík P., Novák, Trlica L., Veselý

náhradníci: Dusil, Trlica P., Fryc, Forro

sestava hostí: Tran, Bár, Pešír, Huňara, Starec, Pešír M., Pallag, Roubíček, Lipman, Hroník, Matějka

náhradníci: Sekyra, Kleinbauer, Dvořák

rozhodčí: Dostál, Hartig, Kotík

Zápas se hrál na travnatém povrchu. V úvodu utkání jsme si vytvořili značnou územní převahu. Již ve 2. minutě otevřel skóre David Nídr, když z pravé strany centroval před bránu a jeho centr skončil v brance hostí. 1:0. V 10. minutě Luboš Trlica zvyšoval hlavou na 2:0. Náš tlak se nadále stupňoval, ale ve 30. minutě po chybě naší obrany a po jediné akci hostí snižoval Matějka na 2:1. Ve 31. minutě vrátil našemu mužstvu dvoubrankový náskok Tomáš Novák. 3:1. Ve 35. minutě opět Tomáš Novák skóroval 4:1. Tímto stavem také skončil první poločas.
   Druhý poločas pokračovala naše jednoznačná převaha v utkání a ve 49. minutě zvyšoval Tomáš Novák na 5:1. V 54. minutě Luboš Trlica přidal další branku už na 6:1. V 60. minutě Tomáš Novák proměnil přímý volný kop, který zahrával po faulu na Bohouše Veselého a krásnou střelou do šibenice zvyšoval na 7:1. V 76. minutě ukončil střelecké hody David Nídr 8:1. V zápase jsme měli ještě několik brankových příležitostí, když Tomáš Novák nastřelil tyč a v samotném závěru David Nýdr netrefil odkrytou branku hostí.
   Všichni hráči podali velmi dobrý výkon velkou pochvalu zaslouží kapitán Tomáš Novák, který v utkání vstřelil čtyři branky, dále David Nídr a Luboš Trlica, kteří přidali po dvou brankách.

Po 14. duben 2014, 08:37:11 CEST