FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE

II. třída okresního přeboru

Acko jm.jpg
aaaa.jpeg
garda.jpg
FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  4 : 1  SK PLASTON ŠLUKNOV "B"  (3:0)
V sobotu 16.11.2013 od 13:30 hod. odehrálo naše "A" mužstvo na domácím trávníku poslední kolo okresní soutěže s  SK Plaston Šluknov "B". Zápas se hrál na travnatém povrchu za slunečného, ale chladného počasí.
 
sestava domácích: Forró, Štarman, Dusil, Onik, Trlica P. ml., Nídr, Lohnický, Mužík P., Gálik, Trlica L., Veselý
 
náhradníci: Fryc, Trlica P., Čámra, Víšek
 
 
 
sestava hostí: Mikula, Dvořák, Kulhavý, Suk, Jarábek, Beneš, Šembera, Fišer, Vyšohlíd, Kramer D., Svoboda
 
náhradníci: Kramer L., Koukol, Šeliga
 
 
rozhodčí: Musil, Michek, Beneš
 
 
   Od úvodních minut se hrál vyrovnaný zápas. Hosté měli několik šancí, ale my jsme měli hodně štěstí a to se nás drželo celý zápas. V 11. minutě se po nenápadném přízemním centru míč dostal až k Martnovi Lohniskému a ten vstřelil úvodní branku utkání 1:0. Hosté se snažili o vyrovnání , ale chybělo jim štěstí při zakončování. Když už se zdálo, že poločas skončí 1:0,  přišla naše "pětiminutovka" ve 40. minutě se hlavou po rohovém kopu trefil Bohouš Veselý 2:0 a ve 43. minutě zvyšoval na 3:0 Martin Lohniský, kterému po vybojovaném míči krásně přihrával Bohouš Veselý. Poločas 3:0.
   Druhý poločas byl lepší z pohledu hostujícího mužstva. Dostávali se do šancí, ale jak jsem psal v úvodu stálo při nás štěstí. V 65. minutě si vybral svou slabou chvilku náš gólman Standa Forró a tak hosté zásluhou střídajícího Kramera snížili na 3:1. Hosté pak vycítili šanci na srovnání utkání a byli stále nebezpečnější. My jsme si však vítězství už nenechali vzít a v 90. minutě přidal čtvrtou branku David Nídr. 4:1.
 
Zápas sledovalo 50 diváků.
 
 
St 8. leden 2014, 12:31:55 CET
j.hyl

!!! FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE !!!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one