FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  3 : 0  TJ JISKRA STARÉ KŘEČANY (1:0)
  V sobotu 2.11.2013 od 14:0 hod. odehrálo naše "A" mužstvo domácí mistrovské utkání s Jiskrou Staré Křečany. Zápas se hrál na travnatém povrchu za chladného počasí.

sestava domácích: Forró, Štarman, Dusil, Onik, Trlica P. ml., Fryc, Lohnický, Mužík P., Erneker, Trlica L., Nídr

náhradníci: Veselý, Gálik, Víšek

sestava hostí: Rotta, Tichý, Calvitti, Jiřínský, Moravec, Žebro, Horák, Kalivoda, Hroděj, Vyskočil, Klinger

náhradníci: Maszároš, Stach, Kepka, Enoch

rozhodčí: Hartig, Hrubý, Mokráček

Úvod utkání se odehrával hlavně na polovině hostujícího mužstva. Hosté bránili a my jsme se nedokázali střelecky prosadit. Ve 30. minutě po vyraženém balonu hostujícím gólmanem se ke střele dostal Luboš Trlica a vstřelil úvodní branku utkání.1:0. Do poločasu jsme si nedokázali vypracovat gólovou příležitost. Za zmínku pouze stojí krásná střela Petra Trlici, která mířila pod břevno hostující brány, ale brankář Rotta ji zneškodnil. Poločas 1:0.
   Druhý poločas se začali více prosazovat hosté. My jsme se nedokázali vymanit z vlastní půlky. V 76. minutě nás však uklidnil Zdenek Erneker, který nádhernou střelou pod břevno zvýšil na 2:0. V 80. minutě byl vyloučen hostující Vyskočil za nesportovní chování. V závěru utkání přidal třetí branku Martin Lohniský, který se samostatně prosadil a pěknou akci zakončil krásným gólem. 3:0.