FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE

II. třída okresního přeboru

Acko jm.jpg
aaaa.jpeg
garda.jpg
TJ KRÁSNÁ LÍPA  0 : 0  FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  (0:0)

   V sobotu 24.8.2013 od 17:00 hod. odehrálo naše "A" mužstvo v ročníku 2013/2014 první mistrovské utkání. Naše mužstvo zajíždělo k utkání do Krásné Lípy.


sestava našeho mužstva: Víšek, Štarman, Trlica P., Onik, Fiala, Nídr, Lohnický, Erneker, Mužík P., Čámra, Veselý.   Zápas byl od počátku vyrovnaný, na šance však bylo naše mužstvo lepší, bohužel žádnou se nám nepodařilo proměnit. Největší šanci na skórování měl v závěru utkání Zdeněk Erneker, který po samostatné akci prošel až na malé vápno, ale jeho střelu domácí gólman chytil. Zápas skončil 0:0. Poprvé tak přišla ke slovu novinka tohoto ročníku a to, že se o třetí bod rozhoduje v pokutových kopech. Bohužel jsme tuto příležitost nevyužili a prohráli jsme 5:4. Druhý bod tedy získali domácí z Krásné Lípy.
Pokutové kopy. B.Veselý - NE, Trlica P. - ANO, Erneker - ANO, Nídr - ANO, Lohnický - ANO.


So 7. září 2013, 19:19:10 CEST
j.hyl

!!! FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE !!!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one