SPARTAK MIKOV MIKULÁŠOVICE  3 : 2  FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE (0:1)

V sobotu 20.10.2012 od 15:30 hod. odehrálo naše "A" mužstvo mistrovské utkání na hřišti Spartaku Mikulášovice.

naše sestava: Šimánek, Trlica P., Dusil, Nídr, Němec, Štarman, Mužík J., Onik, Víšek, Veselý, Čámra

náhradník: Cvejn

rozhodčí utkání: Budský ml., Sabo, Musil

Zápas jsme v hodně pozměněné sestavě začali dobře. v 5. minutě po střele z rohu domácí brankář míč vyrazil na Jardu Čámru, který vybídl nezištnou přihrávkou ke skórování Bohouše Veselého a ten se nemýlil. 0:1. V 15. minutě rozhodčí Budský vyloučil našeho hráče Marcela Němce za "údajný" faul na pronikajícího soupeře. Ve 25. minutě Bohouš Veselý opět skóroval, ale branka za "údajný" faul na domácího gólmana nebyla uznána. Celý první poločas byl k vidění vyrovnaný zápas. Do kabin se odcházelo za stavu 0:1.
   Po přestávce se obraz hry změnil a to i zásluhou hlavního rozhodčího Budského ml., kterému zdárně sekundoval jeho asistent Sabo, kteří změnili utkání ve frašku !! V 60. minutě po závaru před naší brankou domácí vyrovnali na 1:1. Po té následoval pokutový kop, kterým se domácí ujali vedení 2:1 a svůj náskok zvýšili kuriozní brankou, když míč k údivu všech skončil v naší síti. V závěru se nám podařilo snížit na 3:2, branku vstřelil Jaroslav Čámra. V samotném závěru ještě exceloval rozhodčí Budský ml., když vyloučil Jirku Štarmana za "údajné" hanlivé výroky na jeho adresu. V nastavení měl ještě Jirka Dusil velkou šanci na vyrovnání, ale bohužel ji nedokázal využít.
   Co k zápasu dodat, první poločas vyrovnané utkání, ve druhé půli se snad domácí zalekli ztráty bodů od celku z konce tabulky a tak "možná" i z pomocí rozhodčích nepřipustili senzaci.

St 13. březen 2013, 15:44:44 CET