FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  4 : 2  SK PLASTON ŠLUKNOV "B"  (3:1)

V sobotu 13.10.2012 odehrálo naše "A" mužstvo další mistrovské utkání na domácím trávníku. Za polojasného počasí jsme přivítali celek ze Šluknova.

sestava domácích:Forró, Řehák, Hromádko, Onik, Dusil, Nídr, kohout, Mužík J., Erneker, Trlica L., Čámra,

náhradníci: Veselý, Fryc, Víšek

sestava hostí: Uchytil, Šeliga, Kulhavý, Sklenička, Dvořák, Suk, Šembera, Chadima, Sokol, Čurgali, Mikula

náhradníci: Koukol, Knížek

rozhodčí: Procházka, Simmer, Havran

V 5. minutě se hosté ujali vedení brankou z PVK. Mikula Emil 0:1. V 10. minutě jsme po faulu v pokutovém území zahrávali pokutový kop. Bohužel Jára Čámra branku nevstřelil. V 19. minutě vyrovnal Luboš Trlica hlavou na 1:1. Druhou branku našeho mužstva vstřelil Antonín kohout 2:1 a před přestavkou zvyšoval na 3:1 Jára Čámra po přečíslení hostující obrany již do prázdné branky. Poločas 3:1.

V 50. minutě snižoval Čurgali na 3:2 a v 70. minutě stanovil konečné skóre zápasu Antonín Kohout na 4:2.

St 13. březen 2013, 15:44:25 CET