FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  5 : 3  SK DOBKOVICE  (2:2)

V sobotu 29.9.2012 od 16:30 hod. na domácím trávníku.Zápas se hrál za oblačného počasí na travnatém povrchu.

sestava domácích: Šimánek, Čámra, Mužík P., Němec, Dusil, Fryc, Kohout, Mužík J., Erneker, Trlica L., Trlica P.

náhradníci: Veselý, Řehák, Víšek, Štarman

sestava hostí: Rajman, Tomášek, Hammer P., Prokopec, Martin, Příhonský, Kořínek, Hammer P. ml., Čermák, Štol R., Štol M.

náhradníci: Roshi, Krouský, Řeháček

rozhodčí: Hrubý,Mokráček, Cvejn

Úvod utkání vyšel lépe našemu mužstvu a v 1. minutě, po rohovém kopu umístil míč, trochu se štěstím, do branky Dobkovic Jára Čámra. 1:0.  Po té se hra přelévala ze strany na stranu, bez vyložených šancí. Přesto jsme se opět radovali z druhé branky a to když se krásnou střelou do horního pravého rohu soupeřovi branky trefil Zdeněk Erneker. 2:0. Bohužel jsme se nechali ukolébat dvoubrankovým vedením a soupeř trestal v podobě dvou branek, které byly vlastní a tak se do přestávky skóre srovnalo. Poločas 2:2.
   Druhý poločas se hostům podařilo v úvodu strhnout vedení na svoji stranu 2:3, ale Luboš Trlica brzy srovnal skóre, hlavou, na 3:3. Zbytek utkání již byl výsledkově na naší straně a tak nádhernou brankou Luboše Trlici, který přehodil hostujícího gólmana 4:3 a střelou k levé tyči Bohouše Veselého 5:3, jsme po sérii proher opět zvítězili.

So 29. září 2012, 15:15:32 CEST