SPARTAK BOLETICE n/L  3 : 1  FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  (1:1)

V sobotu 22.9.2012 od 16:30 hod. odehrálo naše "A" mužstvo další mistrovské utkání. Zápas se hrál na travnaté ploše za polojasného počasí.

setava domácích: Vorel, Ženíšek, Havlín, Šindelář, Humlíček, Benáček, Klaban, Ranftner, Hyl, Šorm, Jindra

náhradníci: Zuček, Fišer

sestava hostí: Forró, Čámra, Gálik, Onik, Dusil, Štarman, Kohout, Mužík J., Erneker, Trlica L., Veselý

náhradníci: Fryc, Řehák, Nídr, Víšek, Šimánek

rozhodčí : Procházka, Simmer, Giesel

Úvod utkání vyšel lépe nám. Ve 2. minutě se dral k bráně Jára Čámra a v pokutovém území domácích byl faulován. Následný pokutový kop proměnil Luboš Trlica . 0:1. Bohužel nám vedení dlouho nevydrželo. V 6. minutě domácí zahrávali volný přímý kop a Benáček krásnou střelou do horního růžku naší branky vyrovnal. 1:1. Ve 21. minutě jsme kopali volný přímý kop a Zdenek Erneker nebezpečně vystrašil domácího gólmana. Ve 25. minutě nastřelil hlavou Bohouš Veselý břevno a ve 31. minutě jsme trestuhodně zahodili tři šance najednou. Domácí brankář neudržel střelu a vyrazil míč na kopačku Luboše Trlici, ten nastřelil pouze tyč opuštěné branky a následná dorážka už skončila v autu. Ve 38. minutě opět střela Zdenka Ernekera skončila na rukavicích brankáře Vorla. Do poločasu již žádná branka nepadla. 1:1.
   Druhý poločas byli aktivnější domácí, V 66. minutě se po nenápadné akci dostal ke střele domácí Šorm a pěknou střelou do pravého rohu naší branky poslal domácí celek do vedení. 2:1. V 70. minutě ještě Zdenek Erneker odmítl vyrovnání, když jeho střela těsně minula pravou tyč domácí brány. V 84. minutě domácí rozhodli toto utkání a po přečíslení naší obrany již Klaban neměl velkou práci "uklidit" míč do naší brány. 3:1. A tímto výsledkem skončilo i utkání.
St 13. březen 2013, 15:44:05 CET