FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  1 : 3  FK MALŠOVICE  (0:3)

V sobotu 8.9.2012 odehrálo naše "A" mužstvo další mistrovské utkání. Na domácím trávníku přivítalo celek Malšovic. Zápas se hrál za slunečného počasí na travnatém povrchu.

sestava domácích: Šimánek, Němec, Hromádko, Onik, Dusil, Štarman, Kohout Ant., Mužík J., Mužík P., Trlica L., Čámra

náhradníci: Gálik, Veselý, Řehák, Fryc, Víšek

sestava hostí: Dornbach, Nenáhlo, Zápotocký, Veselý, Klínský, Gacík, Hvozdovič, Hora, Khop, Nedělka, Kutzler

náhradníci: Suda, Sadílek, Gablík, Zach

rozhodčí: Trojan, Dostál, Havran

Od počátku utkání bylo znát, že hosté jsou na hřišti lepším mužstvem a tak první branka na sebe nenechala dlouho čekat. V 9. minutě hosté zahrávali rohový kop a Hvozdovič vstřelil první branku utkání. 0:1. V 16. minutě naše obrana pozapoměla na dva hráče hostí a ti se řítili na našeho gólmana, první střelu gólman vyrazil a dorážka skončila na tyči. Ve 20. minutě opět Hvozdovič střelou z dálky k pravé tyči zvyšoval na 0:2. Ve 23. minutě jsme se ojediněle objevili před hostujícím brankářem a ze slibné akce jsme bohužel vytěžili pouze rohový kop. Ve 34. minutě po rohovém kopu a krásné hlavičce Luboše Trlici skončil míč pouze v náručí brankáře Dornbacha. Ve 39. minutě hosté nastřelili břevno  a opět po přečíslení naší obrany. Ve 40. minutě už hostující Hora trestal a hosté vedli 0:3. Za tohoto stavu se odcházelo do kabin.

Druhý poločas si již hosté s přehledem hlídali tříbrankové vedení. V 56. minutě zápas zdramatizoval Honza Mužík, který se krásně trefil z volného přímého kopu a snížil na 1:3. V 65. minutě měli hosté další tutovku, ale náš brankář střelu, která mířila do horního rohu naší branky, vyrazil. V 75. minutě byl vyloučen hostující Gacík. Do konce utkání se již nic nestalo a tak si hosté odvážejí zaslouženou výhru.

So 8. září 2012, 13:45:30 CEST