FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  6 : 1  UNION DĚČÍN   (1:1)
V sobotu 15.6.2013 od 17:00 hod. odehrálo naše "A" mužstvo na domácím trávníku mistrovské utkání s Unionem Děčín. Zápas se hrál za oblačného počasí na travnatém povrchu.

sestava domácích: Forro, Štarman, Novák, Onik, Dusil, Nídr, Gálik, Mužík P., WErneker, Trlica L., Lohnický

náhradníci: Víšek, Veselý

sestava hostí: Zvolský, Hrbek, Jeřábek, Vyskočil, Valenta, Mitro, Kotlár, Kalaš, Bezouška, Malec, Bedrníček

náhradníci: Hampl

rozhodčí: Simmer, Benda, Havran

Od úvodní minuty jsme viděli vyrovnané utkání, které bylo chudé na šance. V 18. minutě po faulu na Malce byl odpískán proti našemu mužstvu pokutový kop.Hostující Bedrníček se nemýlil, přesná přízemní střela k levé tyči. 0:1. Utkání dále pokračovalo bez větších šancí. Ve 41. minutě po nenápadné přihrávce Tomáše Nováka krásnou střelou do pravého horního rohu hostující branky vyrovnal Zdenek Erneker. 1:1. A tímto výsledkem odchálela obě mužstva do kabin.
   Druhý poločas jsme byli jednoznačně lepším mužstvem. V 50. minutě po chybě hostující obrany zachytil Martin Lohnický rozehrávku a sám s přehledem vsítil druhou branku. V 61. minutě se krásně trefil hlavou David Nídr. V 74. minutě zvyšoval Tomáš Novák už na 4:1. V 80. minutě  se podruhé trefil Zdenek Erneker 5:1 a v 84. minutě střídající Bohouš Veselý stanovil skóre utkání 6:1.

Po 12. srpen 2013, 15:23:22 CEST