HEŘMANOV  3 : 6  FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  (2:4)

V sobotu 8.6.2013 od 17:00 hod. odehrálo naše "A" mužstvo mistrovské utkání na hřišti ve Fojtovicích s TJ Heřmanov. Zápas se hrál na travnatém povrchu.

V úvodu utkání jsme si vytvořili tlak a v 11. minutě jsme se ujali vedení zásluhou Honzy Mužíka 0:1. V 15. minutě zvyšoval po VPK Tomáš Novák na 0:2. V 17. minutě opět Tomáš Novák zvyšoval na 0:3. Ve 20. minutě Luboš Trlica upravil na 0:4. Ve 25. minutě domácí snížili na 1:4. Ve 32. minutě domácí vstřelili branku a snížili na 2:4. Ve 35. minutě uviděl Honza Mužík červenou kartu. Do kabin jsme odcházeli za příznivého stavu  2:4.
  V 50. minutě byl vyloučen domácí hráč za faul na Luboše Trlicu. V 74. minutě zvyšoval Martin Lohnický na 2:5. V 77. minutě domácí snížili na 3:5.V 87. minutě zakončil  gólovou přestřelku Luboš Trlica, když proměnil pokutový kop. Konec utkání 3:6.

Po 12. srpen 2013, 15:21:13 CEST