FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  8 : 0  JIŘETÍN p/J  (5:0)
V sobotu 22.6.2013 od 17:00 hod. odehrálo naše "A" mužstvo odložené 24. kolo. Zápas se hrál za oblačného počasí na travnaté ploše.

sestava domácích: Víšek, Štarman, Novák T., Onik, Dusil, Nídr, Gálik, Mužík P., Erneker, Trlica L., Lohnický

náhradníci: Mužík J., Veselý, Čámra, Kyral, Forro

sestava hostí: Břeň, Hanykýř, Prokop, Šmidílek, Materna, Novák M., Školoud, Kremina, Mužík R., Bláha, Kříž

náhradníci: Král

rozhodčí: Procházka, Benda, Hrubý

Celé utkání jsme byli jednoznačně lepším mužstvem, hostující celek se nedostal za celý zápas k jakékoli šanci aby ohrozil naši branku. V 16. minutě nás poslal do vedení Tomáš Novák po krásné přihrávce od Petra Mužíka 1:0.Ve 27. minutě zvyšoval na 2:0 opět kapitán našeho mužstva Tomáš Novák ve 35. minutě Martin Lohnický - 3:0, ve 38. minutě Zdenek Erneker - 4:0 a do poločasu, ve 40. minutě upravoval Luboš Trlica z pokutového kopu na 5:0.
   Po přestávce pokračovalo naše mužstvo v exhibičním tempu a tak v 62. minutě přidával střídající Bohouš Veselý šestou branku.6:0. V 65. minutě opět Luboš Trlica na 7:0 a na konečných 8:0 upravil Petr Mužík.