SK MARKVARTICE  0 : 3  FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE (0:1)
V sobotu 215.5.2013 od 17:00 hod. pokračovala dalším kolem II. třída okresního přeboru mužů. Naše mužstvo zajíždělo k zápasu do Markvartic. Zápas se hrál na travnatém povrchu za oblačného počasí.

sestava domácích: Bleha, Zeman, Polan, Kolman, Havlíček, Drbal, Křovina, Svoboda J., Göttlich, Svoboda T., Vlach

náhradníci: Bosák, Dubský, Gregor

sestava hostí: Forró, Štarman, Novák, Onik, Dusil, Nídr, Gálik, Víšek, Mužík P., Trlica L., Lohnický

náhradník: Cvejn

rozhodčí: Dostál, Truskavec, Mareš

Celý zápas jsme měli jasnou převahu, ale opět jsme ze spousty gólových příležitostí vytěžili minimum branek. 1. minuta hlavička Tomáše Nováka skončila v náručí domácího gólmana. v 10. minutě měl brankovou příležitost Petr Mužík, ale jeho slabá střela skončila vedle branky. Až v 15. minutě po centru Martina Lohnického se na dvakrát a se štěstím trefil Petr Mužík 0:1. Náš tlak nadále pokračoval. Ve 25. minutě skončila střela Petra Mužíka nad břevnem,ve 26. minutě centroval Marek Onik na Tomáše Nováka a jeho hlavičku domácí brankář vyrazil na rohový kop. Ve 27. minutě obdržel Martin Lohnický žlutou kartu za taktický faul. Ve 37. minutě po centru Martina Lohnického mířil Luboš Trlica vysoko nad bránu. Ve 38. minutě Luboš Trlica mířil těsně nad břevno domácí branky. Ve 43. minutě obdržel domácí Kolman žlutou kartu za faul na Ondru Gálika. Poločas 0:1.
   Po přestávce naše převaha pokračovala. V 57. minutě pronikal domácí obranou Martin Lohnický, ale jeho střelu domácí gólman vytáhl na roh. V 58. minutě po rohovém kopu Luboše Trlici zvyšoval hlavou Tomáš Novák. 0:2. V 66. minutě z volného přímého kopu zahrozil opět Tomáš Novák, ale brankář vyrazil opět na roh. V 69. minutě centroval Martin Lohnický a Tomáš Novák přestřelil branku. V 74. minutě Martin Lohnický na dvakrát nedokázal vstřelit branku, nejprve vyrážel jeho střelu brankář a poté ho zastoupil domácí obránce. V 81. minutě střela Petra Mužíka skončila nad břevnem. V 83. minutě se technickou střelou nádherně strefil Tomáš Novák. 0:3.