FK Český Lev Těchlovice  1 : 1  TJ Spartak Mikov Mikulášovice (0:1)
   V sobotu 18.5.2013 od 17:00 hod. odehrálo naše "A" mužstvo mistrovské utkání s mužstvem Mikulášovic.
Zápas se hrál za polojasného počasí na travnatém povrchu.

naše sestava: Forró Štarman, Novák, Onik, Dusil, Nídr, Gálik,Mužík J., Mužík P., Trlica L. Lohnický

náhradníci: Veselý, Čámra, Víšek

sestava hostí: Tesař, Soukup, Kočka, Petružálek, Fojta, Křehký, Kozák, Linhart, Vichterey, Habr, Novák

náhradníci: Šimek, Soukup M.

rozhodčí: Vlk, Hrubý, Šefčík

V úvodu utkání jsme měli územní převahu, ale nedokázali jsme z ní vytěžit gólovou příležitost. Postupem času se hra vyrovnávala a i hosté si vypracovávali šance. V 35. minutě otevřel skóre utkání hostující Linhart Ondřej. 0:1. Do přestávky se už nic nestalo a tak hosté odcházeli do kabin za jednobrankového vedení. Poločas 0:1.
  Druhý poločas jsme měli územní převahu, která vyvrcholila v 54. minutě vyrovnávací brankou Martina Lohnického střelou k pravé tyči. 1:1. V 66. minutě jsme měli obrovskou šanci a to když Petr Mužík střelou z dálky orazítkoval pravou tyč hostující branky. Zápas skončil spravedlivou remízou 1:1.