FK PLASTON ŠLUKNOV "B"  2 : 3  FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  (0:2)
   V neděli 12.5.2013 od 17:00 hod. odehrálo naše "A" mužstvo mistrovské utkání na hřišti v Lipové s FK Šluknov "B". Zápas se hrál na bahnitém povrchu za stálého deště.

naše sestava: Víšek, Novák, Dusil, Nídr, Onik, Trlica L., Lohnický, Mužík J., Mužík P., Veselý, Čámra

náhradník: Cvejn

V prvním poločase jsme měli územní převahu, která se projevila dvoubrankovým vedením a to když se poprvé trefil Luboš Trlica a do poločasu zvyšoval Martin Lohnický. Poločas 0:2.
   Ve druhém poločase jsme hráli proti silnému větru a také to bylo znát na hře. Domácí měli více ze hry a tak po VPK snížili na 1:2. Jarda Čámra nám však vrátil dvoubrankové vedení 1:3. Do konce utkání dokázali domácí snížit na konečných 2:3 a tak si zaslouženě a po dlouhé době odvážíme z Lipové tři body.

Ne 26. květen 2013, 18:14:22 CEST