FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE 3 : 0  TJ KRÁSNÁ LÍPA  (0:0)
V sobotu 4.5.2013 od 17:00 hod. přivítalo naše "A" mužstvo na domácím trávníku celek z Krásné Lípy. Zápas se hrál za slunečného počasí na travnatém povrchu.

naše sestava: Víšek, Štarman, Novák, Onik, Gálik, Nídr, Lohnický, Mužík J., Hromádko, Trlica L., Čámra

náhradníci: Erneker, Veselý, Fryc, Forró

sestava hostí: Vaněk, Dvořák, Novák, Pešír M., Koutník, Pallag, Roubíček, Herák, Novák, Matějka

náhradník: Malina

rozhodčí: Simmer, Křížek, Mokráček

V úvodu utkání jsme měli mírnou převahu, ale první gólovou šanci měli hosté, když ve 13. minutě zahrávali z hranice velkého vápna volný přímý kop, který brankář Víšek vyrazil. Ve 20. minutě centroval před hostující branku Luboš Trlica, ale Jarda Čámra už na míč nedosáhl. Do poločasu měla obě mužstva několik šancí, ale branku jsme neviděli. Poločas 0:0.
   Po přestávce byli aktivnější hosté, ale v 60. minutě po zbytečném faulu v pokutovém území jsme měli možnost kopat penaltu. Luboš Trlica se nemýlil. 1:0. Hosté se snažili vyrovnat, ale v 84. minutě po nenápadné akci Luboš Trlica z otočky a voleje trefil přesně pod břevno a zvyšoval na 2:0. V 86. minutě Luboš Trlica tečoval střelu, která mířila na hostujícího brankáře a ta zapadla do brány.3:0. A tímto výsledkem také skončilo utkání.