2. KOLO A"A MUŽSTVO - obrázek

FK CHŘIBSKÁ  4 : 2  FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  (1:2)

V sobotu 1.9.2012 zajíždělo naše "A" mužstvo k mistrovskému utkání na hřiště FK Chřibská. Zápas se odehrál na travnatém povrchu za oblačného počasí.

sestava domácích: Musil, Makyš R., Hon, Procházka, Kunc, Nepovím, Král, Drnec,  Brzák, Makyš O., Vajdjar

náhradníci: Hradil, Doležal M., Doležal L., Nedvěd

sestava hostí: Šimánek, Fryc, Hromádko, Onik, Dusil, Veselý, Kohout A., Mužík J., Mužík P., Trlica L., Čámra

náhradníci: Řehák, Víšek

rozhodčí: Trojan, Mráz, Mokráček

První poločas byl oboustraně vyrovnaný, hned v úvodu jsme si vypracovali několik šancí. V 9. minutě jsme se střelou Luboše Trlici ujali vedení 0:1. V 16. minutě domácí zahrozili, ale nastřelili pouze tyč naší brány. V 18. minutě už ale domácí vyrovnali střelou Hona pod břevno. Ve 21. minutě jsme mohli skórovat, ale domácí gólman naší hlavičku chytil. Ve 30. minutě Luboš Trlica vstřel druhou naší branku a to po rohovém kopu. 1:2. Do poločasu se už nic nestalo a tak jsme odcházeli do kabin za příznivého stavu 1:2.

Druhý poločas bylo všechno jinak. Ve 46. minutě domácí zahrávali VPK, který ovšem náš brankář chytil. V 59. minutě domácí Makyš Roman vyrovnal přízemní střelou na 2:2. O minutu později byl v našem pokutovém území brankářem faulován domácí útočník a tak domácí zahrávali PK, který proměnili a ujali se vedení 3:2.V 64. minutě krásnou střelou zdálky pod břevno zvyšoval na 4:2 Kunc. V 68. minutě jsme mohli snížit, ale Bohouš Veselý nastřelil pouze spojnici domácí brány. V 82. minutě jsme dostali možnost zahrávat pokutový kop, ale Luboš Trlica nastřelil pouze tyč a tak utkání skončilo 4:2.

So 1. září 2012, 20:18:28 CEST