SK DOBKOVICE  2 : 1 FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  (2:0)
V sobotu 27.4.2013 od 17:00 hod. odehrálo naše "A" mužstvo mistrovské utkání v Dobkovicích. Zápas se hrál za chladného počasí na travnatém povrchu.

sestava domácích: Rajman, Tomášek,Hammer P., Dyrynk, Martin, Roshi, Kořínek, Veselý, Příhonský, Štol R., Štol M.

náhradníci: Krouský, Čermák, Hammer P. ml.

sestava hostí: Víšek, Štarman, Novák, Gálik, Čámra, Nídr, Mužík J., Mužík P., Hromádko, Trlica L., Veselý

náhradníci: Kyral

rozhodčí: Budský ml., Andrla, Cvejn - laik

V úvodu utkání byli lepším mužstvem domácí. Ve 2. minutě po VPK vyrážel strelu domácích brankář Víšek. V 5. minutě už ale na tečovanou střelu pod břevno nedosáhl a tak jsme brzo prohrávali 1:O. V 11. minutě měl šanci Jarda Čámra, ale z úhlu netrefil domácí branku. Ve 14. minutě bravurně brankář Víšek vyrazil velkou šanci domácích. V 16. minutě dostal za faul ŽK domácí Veselý. V 17. minutě opět skvělý zákrok Petra Víška, ale v následné skrumáži jsme faulovali domácího hráče v pokutovém území a z nařízené penalty zvyšovali Dobkovice na 2:0.Ve 20. minutě střela domácích pod břevno naší branky, Petr Víšek vyrazil na RK. Od této doby jsme byly aktivnějším mužstvem, bohužel jsme však zaspali úvod utkání. Ve 28. minutě Bohouš Veselý hlavičkoval pod břevno, gólman domácích chytil. Ve 32. minutě krásnou přihrávkou našel Tomáš Novák Luboše Trlicu, který z voleje vypálil pod břevno, ale domácí gólman střelu vyrazil.Ve 33. minutě z VPK Tomáš Novák těsně minul horní levý roh domácí branky. Ve 39. minutě po VPK hlavičkoval Tomáš novák těsně nad břevno. Ve 41. minutě se ke střele, po dlouhé době, dostali domácí, ale brankář Víšek střelu vyrazil na RK. Ve 42. minutě další střelu domácích z dálky Petr Víšek kryl. Ve 43. minutě obdržel domácí Štol R. ŽK. Ve 45. minutě likvidační faul domácího Roshiho na Bohouše Veselého, který se obešel pouze ŽK. Poločas 2:0.
   Celý druhý poločas jsme tlačili domácí mužstvo, ale střelecky se nám nedařilo. Ve 46. minutě střelu Honzy Mužíka domácí brankář vyrazil na RK. Ve 48. minutě těžkou střelu Luboše Trlici brankář vyrazil. V 52. minutě obdržel domácí Hammer P. ŽK. V 56. minutě Luboš Trlica hlavičkoval těsně vedle domácí brány. V 60. minutě ojedinělá šance domácích skončila slabou střelou vedle tyče naší branky. V 61. minutě po centru Petra Mužíka nebyl nikdo, kdo by dorazil balon do prázdné domácí brány. V 65. minutě nádherně prošel domácí obranou Tomáš Novák a ještě lépe přihrál na volného Luboše Trlicu, ale ten těsně minul domácí branku. V 65. minutě po RK hlavičkoval Luboš Trlica a se štěstím snižoval na 2:1. V 69. minutě se po dlouhé době dostali ke střele domácí, Petr Víšek v pohodě kryl. V 74. minutě střela Petra Mužíka minula domácí bránu. V 74. minutě domácí střídali, odešel Štol M. a nahradil ho Hammer P. ml. V 78. minutě nebezpečná střela domácích, kterou Petr Víšek vyrazilna RK. V 83. minutě obdržel Petr Mužík ŽK. V 86. minutě měli domácí možnost rozhodnout zápas, ale po přečíslení naší obrany skončila stela mimo branku. V 87. minutě opět tutovka domácích a opět nepřesná střela mimo bránu. V 90+4. minutě jsme vstřelili vyrovnávací branku, ale bohužel jí HR Budský ml. neuznal z důvodu údajného offsidu, který viděl pouze on a to z hranice velkého vápna. Zápas skončil 2:1.