FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE 4 : 0 SPARTAK BOLETICE N/L  (1:0)
V sobotu 20.4.2013 od 17:00 hod. přivítalo naše "A" mužstvo na domácím trávníku soupeře z Boletic.
Zápas se hrál za oblačného počasí na travnatém povrchu.

sestava domácích: Víšek, Štarman, Novák, Onik, Gálik, Nídr, Mužík J., Mužík P., Erneker, trlica L., Veselý

náhradníci: Hromádko, Fryc, Vlasák, Kyral, Čámra

sestava hostí: Vorel, Ženíšek, Jirásek, Šindelář, Švec, Znojemský, Ranftner, Hyl, Goldammer, Beutler, Benáček

náhradníci: Šorm, Fišer, Klaban, Chlum

rozhodčí: Dostál, Havran, Forró

Zápas začal opatrně z obou stran, hra byla vyrovnaná a my jsme se do vedení dostali prakticky až po chybném výkopu hostujícího gólmana, který nabídl brankovou příležitost Bohoušovi Veselému a ten se nemýlil. V 18. minutě 1:0. Po té malinko převzali iniciativu hosté a byli až do konce první půle lepším mužstvem, jenže nás v těžkých situacích podržel svými skvělými zákroky Petr Víšek. Poločas 1:0.
   Druhý poločas byl už z naší strany lepší. V 55. minutě zvyšoval po rohovém kopu, který skončil na tyči hostující branky a po dorážce Tomáš Novák. 2:0. V 60. minutě Luboš Trlica po přečíslení hostující obrany zvyšoval už na 3:0 a v 75. minutě uzavřel skóre utkání opět Luboš Trlica, po brejkové situaci na konečných 4:0.
   Závěrem musím pochválit všechny naše hráče, počínaje bezchybným výkonem brankáře Víška  a konče náhradníky, kteří zasáhli do utkání, dnes to byl opravdu fotbal ne který se dalo koukat. Hostující mužstvo má kvalitní hráče a není se čemu divit, že jsou v tabulce tak vysoko. Dnes jsme ale předvedli větší bojovnost a zaslouženě jsme vyhráli.