SPARTAK JIŘÍKOV  3 : 1  FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  (1:1)
 V sobotu 13.4.2013 od 17:00 hod. odehrálo naše "A" mužstvo další mistrovské utkání. Zápas se hrál na umělé trávě ve Varnsdorfu.

naše sestava: Forró, Štarman, Novák, Čámra, Gálik, Nídr, Mužík J., Trlica L., Onik, Veselý, Lohnický

náhradníci: Fryc, Kyral, Vlasák, Víšek

rozhodčí: Dušík, Musil, Budský ml.

Zápas se hrál za proměnlivého počasí. Začátek utkání sluníčko,ve druhém poločase déšť. Do 20. minuty vyrovnané utkaní,bez šancí. Ve 25. minutě po přízemním centru skrze nohy stopera dolétl míč na  volného útočníka Jiříkova a ten z prostoru mezi malým vápnem otevřel skóre. 1:0. Okamžitě po rozehrání po ose Trlica, Lohnický, Veselý běžel náš útočník sám na gólmana a nekompromisně vyrovnal. 1:1.Do poločasu se stala nejdůležitější událost, jenž rozhodla utkání. Ve 40. minutě před rozehráním našeho rohového kopu na pokyn AR 1 byl po vzájemné potyčce vyloučen Lohnický, stoper domácích dostal pouze žlutou kartu.

Druhý poločas byla v podstatě hra kočky s myší kdy jsme se bránili a soupeř utočil.Měli jsme sice i nějakou brejkovou šanci ale žádnou jsme nevyužili.V  60. minutě se trefil z 25 metrů přímo do šibenice jeden ze záložníků Jiříkova.V 75. minutě se vysunul do zálohy T.Novák a jeho místo zaujal Honza Mužík.V 85. minutě do naší otevřené obrany utekl útočník a po kličce gólmanovi zvyšoval na 3:1.Po té se zápas už jen dohrál.