FK MALŠOVICE  1 : 2  FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  (1:2)
   V sobotu 6.4.2013 od 16:30 hod. odehrálo naše "A" mužstvo první jarní útkání na hřišti FK Malšovice. Zápas se odehrál za oblačného počasí na travnatém povrchu.

sestava domácích: Plaček, Suda, Zápotocký, Hvozdovič, Kudrna, Miško, Kutller, Dědič, Khop, Nedělka, Stránský

náhradníci: Veselý, Klínský, Nenáhlo, Vrabec, Urban, Nový, Dornbach

sestava hostí: Forró, Štarman, Novák, Onik, Gálik, Nídr, Lohnický, Mužík J., Erneker, Trlica L., Veselý

náhradníci: Mužík P., Čámra, Fryc, Kyral, Vlasák, Víšek

rozhodčí : Křížek, Hrubý, Šefčík M.

V 1. minutě jsme se ujali vedení brankou "nováčka" v našem dresu Martina Lohnického. 0:1.  V 15. minutě domácí srovnali zásluhou Stránského na 1:1.  Ve 26. minutě jsme opět vedli a to zásluhou L. Trlici, který zvyšoval na 1:2.
   Ve druhém poločase už branka nepadla a tak si naše mužstvo odváží z Malšovic cenné vítězství 1:2.

Ne 12. květen 2013, 20:07:12 CEST