JISKRA STARÉ KŘEČANY  1 : 5 FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE (0:2)

Zápas probíhal na mokrém,spíše promočeném terénu.Prvních 15 minut bylo zahřívacích,hra byla neurovnaná s obou stran,hodně tomu pomohl terén.V 25. minutě po naší chybě ve středu pole,měli domácí velkou šanci,však neproměnili a z protiútoku po křídle utekl Lohnický jeho centr propadl přes celé vápno k volnému Ernekerovi a ten neměl problém zakončit 1:0. Za 10 minut po rohovém kopu Ernekera dává T. Novák hlavou na 2:0.V prvním poločase stojí ještě za zmínku centr domácích který náš gólman vytlačil na tyč.

Druhá půlka začala náporem domácích, ten zakončila  60.minuta a to faulem Davida Nídra a pokutovým kopem 2:1. Od této chvíle byla hra neurovnaná, my jsme měli ještě dva brejky ale s nulovým efektem. Všechny dohady ukončil a tím napravil svůj penaltový faul Nídr který neohroženě vlétl jako tank do pokutového uzení a se šťastným odrazem 3:1, to běžela 80. minuta.Za 5 minut na to se konečně trefuje i náš elitní střelec L.Trlica a bylo to 4:1. Domácí zápas už vypustili.V 90. minutě našel Z.Erneker nádherným 50 metrovým pasem J.Čámru a ten se nemýlil 5:1. Zápas skončil jednoznačným výsledkem, hra byla ale naprosto vyrovnaná.

Ne 12. květen 2013, 20:05:52 CEST