JIŘETÍN POD JEDLOVOU  4 : 1  FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  (1:0)
   V sobotu 3.11.2012 od 14:00 hod. odehrálo naše mužstvo mistrovské utkání v Jiřetíně. Zápas se hrál na travnatém povrchu za chladného počasí.

sestava domácích: Břeň, Hanykýř, Prokop, Materna, Novák, Kremina, Šimek, Bláha, Hozák, Váňa, Pešek

náhradníci: Štrubiňský, Škaloud, Zoser, Buzik

sestava hostí: Šimánek, Nídr, Dusil, Onik, Řehák, Fryc, Kohout, Mužík J., Mužík P., Trlica L., Čámra

náhradník: Víšek

rozhodčí: Simmer, Benda, Cvejn - lajk

Zápas jsme opět, jako již tradičně začali inkasovanou brankou. Ve 4. minutě z volného přímého kopu 1:0. První poločas jsme měli herní převahu, ale nedokázali jsme ji využít, za zmínku stojí v 17. minutě tyč, kterou nastřelil Jarda Čámra a ve 28. minutě z ojedinělé šance domácí trefili břevno naší branky. Poločas 1:0.
   Druhý poločas byli jednoznačně lepším mužstvem domácí. My jsme měli jen dvě příležitosti ke skórování. Břevno, které jsme nastřelili z rohového kopu a naše jediná branka, kterou vyrovnal na 1:1 Luboš Trlica v 74. minutě. V 79. minutě už opět vedli domácí 2:1 v 85. minutě 3:1 a v 88. minutě 4:1.

So 3. listopad 2012, 22:08:20 CET