FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE

II. třída okresního přeboru

Acko jm.jpg
aaaa.jpeg
garda.jpg
FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  3 : 1  SK MARKVARTICE  (2:1)
   V sobotu 27.10.2012 od 14:30 hod. odehrálo naše mužstvo další mistrovské utkání. Zápas se hrál na travnatém povrchu za stálého sněžení.

 

sestava domácích: Šimánek, Nídr, Hromádko, Onik, Řehák, Veselý, Kohout, Dusil, Čámra, Trlica L., Trlica P.

náhradníci: Fryc, Víšek

sestava hostí: Dubský, Vaníček, Svoboda, Bosák, Gregor, Křovina, Vlach F., Kolman, Vlach A., Havlíček

náhradníci: Bleha, Polan

rozhodčí: Procházka, Šefčík, Beran

 

    Zápas se hrál na těžkém terénu. V úvodu jsme si vytvořili územní převahu, ale hned z prvního protiútoku soupeře jsme inkasovali. Ve 2. minutě dorážel hostující Bosák míč do naší branky. 0:1. Naštěstí vyrovnání na sebe nenechalo dlouho čekat a tak v 4. minutě srovnával Jarda Čámra po chybě hostující obrany na 1:1. Nadále jsme si vytvářeli gólové šance a na těžkém, zasněženém terénu jsme byli lepším mužstvem. Z VPK Luboš Tlica mířil pod břevno hostující branky, ale brankář Dubský, jeho střelu vyrazil na roh. Ve 25. minutě se krásně uvolnil Jirka Dusil a nekompromisní střelou do pravého horního růžku poslal naše mužstvo do vedení. 2:1. Do přestávky jsme měli ještě mnoho šancí, ale žádná se nepodařila proměnit v branku. Poločas 2:1.

   Druhý poločas se hra vyrovnala a soupeř se častěji dostával do gólových příležitostí. Přesto klid do našich řad přinesl Polda Fryc, který vystřídal v 72. minutě Bohouše Veselého a krásným centrem našel Luboše Trlicu, který tak stanovil výsledek utkání na 3:1.

So 27. říjen 2012, 15:30:30 CEST
j.hyl

!!! FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE !!!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one