FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE

II. třída okresního přeboru

Acko jm.jpg
aaaa.jpeg
garda.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3725"
Jen tak na okraj,nemohl by ten,kdo píše komentáře k zápasům vždy nakonec napsat,v kolik hodin se hraje příští zápas,protože u rozlosování to není!!Jezdím na zápasy z větší dálky a nerad bych přijel na zápas pozdě.Děkuji.P.M.
Když mi babička pohlídá děti tak taky pojedu na derby. S.V. :-))))
Tak koukám když kluci šlapou,tak jsi si našel na mušku pořadatele,a co kouř od buřtu nestoupá španým směrem a co fanoušci neměli by se nějak seřadit,aby nebyli tak rozhozený.nech už náš oddíl a jdi k šípku.jinak hoši díky za bojovnost a at se daří v Boleticích.
Větší blbost jsem nečetl - hlavní pořadatel terčem útoku slušného a objektivního fandy. Asi budeš muset chodit na ligu mistrů. V okresním přeboru se ještě pár takových úletů určitě dočkáš.
Jen ho nechte RYPÁKA ten bude vždy prudit. Příště bude na řadě pokladník ? Nebo hlasatel? Uvidíme, necháme se překvapit. Chacha
Fando zřejmě neznáš pravidla fotbalu. Hlavní pořadatel může konat až na vyzvání hlavního

rozhodčího. Fanda
Fotbalově žádná sláva, špatné přihrávky a zahozené šance se nedaly ani spočítat, ale vůle vyhrát tentokrát skutečně vedla k vítězství. Staré opory opět nezklamaly, Forró v brance chytal i nechytatelné,Onik roste zápas od zápasu.

Škoda,že to nezvládl nervově Urna, ten bude v další zápase chybět. Kdo zápas nezvládl, byl hlavní pořadatel. I když byl rozhodčí "mimoń", pořadatel by neměl připustit hrubé urážky na jeho adresu, jak z hráčské lavičky hostů, tak i od domácích fanoušků.
Pá 14. říjen 2011, 21:37:39 CEST
j.hyl

!!! FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE !!!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one