FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  3 : 2  FK CHŘIBSKÁ   (1:1)

V sobotu 8.10.2011 od 16:00 hod. odehrálo naše "A" mužstvo mistrovské utkání. Zápas se hrál na travnatém povrchu za podmračeného počasí.

sestava domácích: Forró, Trlica L., Voborský, Onik, Hromádko, Hyl, Vašák, Mužík J., Erneker, Mužík P., Trlica P.

náhradníci: Kapusta, Gálik, Kučera, Horčička, Víšek

sestava hostí: Vindyš, Nepovím, Makyš, Hriadel, Hon, Procházka, Kunc, Vajdjak, Makyš, Novák, Menš

náhradníci: Stezka, Hriadel Š., Doležal, Brzák

rozhodčí: Kožár, Šefčík M., Kouba

Zápas jsme začali aktivněji a také jsme si vypracovali šance na vstřelení branky, ale trestuhodně jsme je promrhali. Přesto jsme se ve 4.minutě radovali z úvodní branky. Luboš Trlica otevřel skóre utkání 1:0. Bohužel však hosté jedinou svoji šanci proměnili ve vyrovnávací branku v 9. minutě po krásném sólu z poloviny hřiště srovnával na 1:1 hostující Menš. Od této doby jsme mohli na hřišti sledovat spoustu nepřesných přihrávek na obou stranách.

Po přestávce byli aktivnější hosté, ale také oni chybovali v rozehrávce a tak se hra přelévala z jedné strany na druhou. V 50. minutě poslal do vedení hosty krásnou střelou z volného přímého kopu Kunc 1:2. V 56. minutě srovnal skóre opět Luboš Trlica 2:2. Po sérii zákeřných faulů na obou stranách a mnoha nesportovních zákroků a chování hráčů obou mužstev došlo v 66. minutě k vyloučení hostujícího Vajdjaka a našeho Zdenka Ernekera a tak se utkání dohrávalo na obou stranách v deseti hráčích. Nakonec se však ukázalo, že jsme přeci jen měli více štěstí a v nastaveném čase 90+1 minuta nám zachránil tři body Mirek Hyl, který usměrnil hlavičku do hostující branky.

Závěrem jen mohu konstatovat, že Chřibská má velice mladý a ambiciózní celek a v dnešním zápase si určitě zasloužila bodovat, ale štěstí se v závěru přiklonilo na naši stranu.

So 8. říjen 2011, 19:21:26 CEST