MARKVARTICE  0 : 4  FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  (0:1)

V sobotu 1.10.2011 od 16:00 hod. odehrálo naše "A" mužstvo mistrovské utkání na půdě Markvartic. Zápas se hrál za slunečného počasí na travnatém povrchu.

sestava domácích: Dubský, Tulka, Kolman, Gaher, Křovina, Göttlich, Hunčovský, Louda, Němeček, Sajdl, Pomíchal

náhradníci: Kozel, Pudil, Svoboda

sestava hostí: Víšek, Trlica L., Nídr, Onik, Hromádko, Vašák, Štarman, Mužík J., Erneker, Mužík p., Trlica P.

náhradníci: Řehák, Kapusta, Horčička, Forró

rozhodčí: Mráz, Mokráček, Vlk II

První poločas se odehrával v naší režii, bohužel stále nedokážeme proměňovat stoprocentní šance a tak jsme ze čtyř jasných "gólovek" dokázali vytěžit do poločasu pouze jedinou branku. Ve 21. minutě se trefil, netradičně" hlavou Honza Mužík. 0:1. V závěru poločasu nás však domácí sevřeli a dvěma jistými zákroky nás podržel gólman Víšek. Poločas 0:1.

Začátek druhého poločasu patřil pro změnu domácím. Vytvářeli si před naší brankou šance, ale stejně jako nás je také trápila koncovka. V 61. minutě z protiútoku a s tečí domácího obránce zvyšoval naše vedení Petr Mužík 0:2. V 66. minutě po přehození domácího gólmana Lubošem Trlicou, jehož střela se odrazila od břevna, zvyšoval na 0:3 Míra Vašák a v 68. minutě s notnou dávkou štěstí upravoval Luboš Trlica, hlavou, na konečných 0:4.