FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE 1 : 3 TJ HEŘMANOV   (0:2)

V sobotu 24.9.2011 od 16:30 odehrálo naše "A" mužstvo další mistrovské utkání. Zápas se odehrál za slunečného počasí na travnatém povrchu.

sestava domácích: Víšek, Horčička, Voborský, Gálik, Hromádko, Vašák, Štarman, Mužík J., Erneker, Mužík P., Trlica P.

náhradníci: Kapusta, Veselý, Kučera, Řehák, Hyl, Forró      trenér: Cempírek S.

sestava hostí: Pospíchal, Váňa, Bambas, Dzurko, Havlíček, Marguš, Chlouba, Rojko, Rudolf, Stehlík, Znamínko

náhradníci: Kroupa, Kolárik, Malhaus                                trenér: Krumpolec L.

rozhodčí: Musil, Dušík, Soukup

Zápas byl vyrovnaný od úvodních minut. Na našich hráčích byla vidět touha po vítězství. Bohužel jsme ve 24. minutě inkasovali z pokutového kopu, který proměnil Rojko. 0:1. Dále jsme se snažili o rychlé vyrovnaní ale nedostali jsme se do vyložené šance. A tak soupeř trestal ještě jednou. V 37. minutě zvyšoval Znamínko na 0:2.

Po přestávce jsme rychle snížili z pokutového kopu. V 46. minutě Zdeněk Erneker 1:2. V 51. minutě byl vyloučen hostující Rojko a dostali jsme tak šanci hrát "přesilovku". V 80. minutě byl vyloučen další hostující hráč Znamínko. V tomto okamžiku jsme měli jasnou převahu, ale stále se nám nedařilo vstřelit vyrovnávací branku. V 87. minutě byl vyloučen Ondra Gálik a v 90. minutě, když jsme soupeře zatlačili na jeho polovinu nám po levé straně "utekl" hostující Dzurko a ukončil naši snahu po vyrovnání. 1:3.