FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE

II. třída okresního přeboru

Acko jm.jpg
aaaa.jpeg
garda.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3534"
Budte v klidu hoši,každý druhý oddíl se trápí,zatim hrajete předek tabulky...podívejte se jak dopadla Poustevna.Udělejte překvápko a v sobotu vyhrajte!
Tak jelikož Standu znám tak přes 30 let v bráně asi něco zažil ty odborníku .A najdi si nějaký jiný portál kde budeš prudit.Kluci mi vám budeme fandit i když se vám to někdy nepovede.Makej te at nám uděláte radost a lepší se nám popíjí.
Nebojte se, výbor FK to vyřeší s přehledem jako všechno a jako vždycky.
já mladý nechávám na pokoji , ale hrát má ten kdo na to má a ti starší mají pomáchat .V kolika partách si hrál ty znalče !!!
Vy jste se tu zase sešli páni kritici,to jsem zvědavej co napíšete až zase budem vyhrávat.Místo těch kecu se zapojte a nechte naše mladý na pokoji.A na kamaráčovtu stojí a padá parta ty znalče!!S.F
To kamarádění stojí za vel..., to ukazuje že pořád nemáme trenéra z respektem.Pořád to jenom nějak zalepíme a mám pocit že některým lidem to vyhovuje.
Jak je možné že 3 lidi přišli,byt na hostování a na laičce sedí pouze golman a2 stopeři...?
Obránci už jsou tragičtější čím dál víc,a dokud nepochopí střední záložník že je špatný pude to s vámi s kopce.Má to trenér těžký nechat na lavičce asistenta a velkýho kamaráda v jedný osobě.no a když vás nepodrží golmani nebudete to mít jednoduchý,dostat 3 goly s 5 střel je slabota.Trošku se vzchopte,at s toho v sobotu není ostuda.
máte nové tváře v mužstvu , ale trenér to v poločase špatně postavil a nám tak umožnil první výhru .Ta vaše obrana byla žalostná .
St 21. září 2011, 22:52:58 CEST
j.hyl

!!! FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE !!!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one