UNION DĚČÍN  4 : 2  FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  (1:1)

V sobotu 17.9.2011 od 16:30 hod. odehrálo naše "A" mužstvo další mistrovské utkání. Zajížděli jsme na hřiště loňského účastníka I.B třídy. Zápas se hrál za polojasného počasí na travnatém povrchu.

sestava domácích: Beneš, Hrbek, Murdych, Dontchev, Fojt, Valenta, Mitro, Znojemský, Bezouška, Malec, Bedrníček

náhradníci: Vyskočil, Husák, Vodička

sestava hostí: Víšek, Trlica L., Horčička, Onik, Kapusta, Kučera, Hyl, Mužík J., Erneker, Mužík p., Trila P.

náhradníci: Řehák, Gálik, Forró                             trenér: Cempírek S.

rozhodčí: Kožár, Mokráček, Šefčík

Zápas jsme začali dobře, vytvořili jsme si mírnou převahu, která byla korunována první brankou. Zdenek Erneker zahrával přímý volný kop a umístěnou střelou k pravé tyči nás v 16. minutě poslal do vedení. 0:1. Poté se hra vyrovnala a domácí se dostávali čím dál častěji do šancí. Bohužel domácí mužstvo stihlo ještě do poločasu vyrovnat po střele Bezoušky, která přišla už v poslední minutě první půle. 45. minuta - 1:1.

Po přestávce došlo v našich obraných řadách k drobným změnám. Nastoupil Lukáš Řehák a s Petrem Trlicou vytvorili stoperskou dvojici. Zdenek Erneker se vysunul do zálohy. V 65. minutě šli domácí do vedení . 2:1. O dvě minuty později se nádherně trefil z volného přímého kopu domácí Murdych a zvyšoval na 3:1. V 80. minutě ještě domácí přidali čtvrtou branku a bylo o výsledku rozhodnuto. 4:1. V závěru za naše mužstvo snižoval Mirek Hyl po přečíslení domácí obrany. 4:2.

Tak bohuže reparát ze zápasu s Mikulášovicema se nepovedl, budeme doufat, že se povede příští utkání na domácím hřišti, kde budeme hostit celek z Heřmanova.

So 17. září 2011, 20:37:51 CEST