SPARTAK MIKULÁŠOVICE  6 : 2  FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  (2:1)
   V sobotu 10.9.2011 od 17:00 hod. odehrálo naše "A" mužstvo další mistrovské utkání se Spartakem Mikulášovice. Zápas se hrál za slunečného počasí na travnatém povrchu.

sestava domácích: Tesař, Soukup V., Soukup M., Křehký, Kestner, Kozák, Linhart, Habr, Soukup T., Novák

náhradníci: Trávníček, Kočka, Briestenský

sestava hostí: Forró, Trlica L., Horčička, Onik, Voborský, Hromádko, Kučera, Mužík J., Erneker, Mužík p., Trila P.

náhradníci: Veselý, Řehák, Kapusta, Hyl

rozhodčí: Kouba, Mokráček, Marýzek

Úvod utkání vyšel lépe našemu mužstvu. V 9. minutě Luboš Trlica získal míč  po chybě domácí obrany a přihrál přesně na volného Petra Mužíka, který vstřelil úvodní branku utkání. 0:1. Ve 14. minutě domácí srovnali na 1:1 když domácí útočník z první vážnější akce přehodil našeho gólmana. Ve 36. minutě po centru z levé strany se dostal na vápně k míči domáci hráč a střelou do proti pohybu upravil skóre 1.poločasu na 2:1 pro domácí.

Po přestávce v 62. minutě zvýšil domácí tým na 3:1, když nehlídaný domácí útočník přesnou střelou k levé tyči překonal znovu našeho brankáře.V 70.minutě opět po centru zvýšili domácí už na 4:1,když domácí hráč hlavičkoval do brány,brankář Forro bravůrně vyrazil,ale další nehlídaný útočník pohodlně doklepl do prázdné brány.V 80. minutě už to bylo 5:1 po další chybě naší obrany.V 81.minutě jsme mohli z pokutového kopu snížit,ovšem Luboš Trlica nabídnutou příležitost nevyužil.V 85.minutě vedli domácí již 6:1 opět po další chybě naší obrany.V 88.minutě Zdeněk Erneker upravil konečný stav utkání na 2:6.

So 10. září 2011, 20:21:30 CEST