FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE

II. třída okresního přeboru

Acko jm.jpg
aaaa.jpeg
garda.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5124"
Hrajete hezky,mladí neuměj,staří nestačí.Mikulášovice-Těchlivice 6:2!!!!
Mam takový dojem že jsou odehrané 3 zápasy a 9 bodu,takže Hoši děkujem,parádní vstup do sezony.JPřivezte nějaký bodík z Mikulek at máme co slavit
Karle K., vůbec jsi nepostřehl, že všechny předchozí příspěvky jsou i přes připomínky pochvalné a navíc SLUŠNÉ, což se o tvém říci nedá.
Zase věk hráču,jděte s prominutím už s takovým názorem do prdele.Co kdyby jste ocenili bojovnost,snahu vžyt ty kluci to hrajou pro radost sobě a fanoušku.Trenér to vede dobře,kluci chodí v hojném počtu,tak chodte fandit a né jen rejpat
V takovém to vedru a at doplněni mladými naše starší, zkušenější záloha toho má už asi dost.Takže hráli na co mají a kdo to viděl byl spokojen.Bojovnost,kvalitní defenzíva celého mužstva,utočníci dřeli...nemáme o vás strach.A krajní beci zrají jako víno,dobrá práce,dobrý výběr trenére!
Tak utpěné by se asi nedalo řící ale kvalitně odbráněné podpořené dobrými zákroky golmana.O rozhodčím se netřeba zminovat a vubec se nedivíme žeho někdo zmlátil,tak fatalní nepřesnostia, stálá diskuze s hráči,,víš Jaroušku"tento rozhodčí už patří pouze na gardu,maximálně na lajnu do 3 třídy.A stalo by za to říci,,Děkujeme odejdi"
Spokojení diváci? To je silné hodnocení. Spíše to bylo utrpěné vítězství, ale i tak za ně našim klukům děkujeme a věříme, že to bude zápas od zápasu lepší. Samostatnou kapitolou byl pan Dostál - názorný příklad toho, jak lze udělat ze zápasu bramboračku. Horší to bude, až se mu nějaký zápas podaří zvrhnout v sekanou a k tomu jeho rozhodování už daleko nemá.
So 10. září 2011, 19:57:52 CEST
j.hyl

!!! FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE !!!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one