FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE

II. třída okresního přeboru

Acko jm.jpg
aaaa.jpeg
garda.jpg
FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE 1 : 0 PLASTON ŠLUKNOV "B"  (1:0)
   V sobotu 3.9.2011 od 17:00 hod. pokračovala dalším kolem II. třída okresního přeboru Děčín. Naše mužstvo přivítalo SK Plaston Šluknov "B".Zápas se hrál za slunečného počasí na travnatém povrchu.

naše sestava: Forró, Trlica L., Horčička, Onik, Voborský, Kapusta, Hyl, Mužík P., Erneker, Mužík J., Trlica P.

náhradníci: Veselý, Hromádko, Řehák, Víšek                    trenér: Cempírek S.

sestava hostí: Mikula, Schneider, Kulhavý, Vyšohlíd, Baulovič, Morkus, Jírův, Kramer, Kirchberger, Dvořák, Svoboda

náhradníci: Koukol, Kramer                                              trenér: Korejs M.

rozhodčí: Dostál, Procházka, Svoboda

   První poločas se hrál vyrovnaný fotbal. Žádné z mužstev si nevypracovalo stoprocentní gólovou příležitost. Jedinou branku poločasu a jak se později ukázalo i celého zápasu, vstřelil náš nejlepší střelec Luboš Trlica z pokutového kopu, který nařídil rozhodčí Dostál za faul na Petra Trlicu. Jelikož se Luboš ze značky pokutového kopu většinou nemýlí, tak nám ve 23. minutě vystřelil "tři body" 1:0. Do poločasu se již nic důležitého nestalo.

   Druhý poločas byl ze strany hostí více aktivní a v podstatě nás až na drobné výjimky uzavřeli na naší polovině. Několika skvělými zákroky nás podržel i gólman Standa Forró. V 88. minutě musel předčasně do sprch hostující Kirchberger, který se nelichotivě vyjadřoval k výkonu rozhodčích. A protože již do konce utkání žádná branka nepadla tak si naše mužstvo do tabulky připisuje třetí výhru v řadě.

   Příští týden zajíždíme k mistrovskému utkání do Mikulášovic.

Zápas sledovalo 70 nakonec spokojených diváků

So 3. září 2011, 14:47:44 CEST
j.hyl

!!! FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE !!!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one