JIŘETÍN POD JEDLOVOU  1 : 3  FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  (1:1)

V sobotu 27.8.2011 od 17:00 hod. odehrálo naše "A" mužstvo mistrovské utkání na hřišti nováčka soutěže Jiřetín p/J. Zápas se hrál za deštivého počasí na travnatém povrchu.

sestava našeho mužstva: Víšek, Erneker, Trlica P., Onič, Horčička, Kučera, Hyl, Mužík J., Štarman, Trlica L., Mužík P.

náhradníci: Forró, Kapusta, Veselý                               trenér: Cempírek S.

rozhodčí utkání: Vlk, Trojan, Dostál

Zápas se hrál za vytrvalého deště a před zraky asi 15 diváků. V prvním poločase jsme se dostali do vedení brankou Luboše Trlici, kterému centroval Jirka Štarman a Luboš již tento přesný centr placírkou umístil do branky. 0:1. Do poločasu toho domácí celek mnoho nepředvedl a tak vyrovnávací branka přišla po naší chybě. Poločas 1:1.

Po přestávce jsme předváděli lepší hru než v prvním poločase, bylo i více šancí. Do vedení nás poslal opět Luboš Trlica, kterého před soupeřovou brankou našel krásný centr z poloviny hřiště, který vyslal Kučera. Luboš tentokrát hlavou zvyšoval na 1:2. Na konečných 1:3 upravoval Kapusta po chybě domácích stoperů.

Ne 28. srpen 2011, 10:29:55 CEST