FK MALŠOVICE  0 :  1 FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  (0:0)

V sobotu 2.6.2012 od 17:00 hod. odehrálo naše "A" mužstvo další mistrovské utkání. Zápas jsme hráli s mužstvem FK Malšovice.

sestava domácích: Škerda, Veselý P., Zápotocký, Nenáhlo, Gablík, Suda, Hanus, Veselý J., Sadílek, Hvozdovič, Nedělka

náhradníci: Tyl, Řeháček, Hynčica, Nový

sestava hostí: Forró, Hromádko, Hyl, Onik, Dusil, Štarman, Lapšo, Mužík J., Mužík P., Trlica L., Trlica P.

náhradníci: Víšek

rozhodčí: Simmer, Vlk, Truskavec

V průběhu prvního poločasu jsme měli více ze hry a domácí mužstvo jsme nepustili do žádné vážnější brankové příležitosti. Na straně domácích tak zůstala jedíná střela z volného přímého kopu, kterou však bezpečně zlikvidoval náš brankář Forró. My jsme v závěru první půle vstřelili branku, která nebyla pro ofsajd uznána. Poločas 0:0.

V druhé půly se zápas otočil, a pro změnu jsme se my dostávali pod tlak. Přesto jsme v 54. minutě po krásné akci viděli jedinou branku zápasu, kterou vstřelil Luboš Trlica po vyražené střele Jirky Štarmana. 0:1. Do konce utkání už domácí marně dobývali naší branku, ale vyrovnat se jim již nepodařilo. Zápas jsme vyhráli 0:1.

Příští sobotu 9.2.2012 nehrajeme mistrovské utkání a tak je naplánována brigáda na hřišti ( dokončení zábradlí). Sraz v 8:30 hod. na hřišti.

Ne 3. červen 2012, 11:18:17 CEST