FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  1 : 4   SPARTAK JIŘÍKOV   (1:2)

V sobotu 26.5.2012 od 17:00 hod. odehrálo naše "A" mužstvo na domácím trávníku další mistrovské utkání. Zápas se hrál za slunečného počasí na travnatém povrchu.

sestava domácích: Forró, Hromádko, Horčička, Onik, Hyl, Štarman, Lapšo, Mužík J., Erneker, Trlica L., Dusil

náhradníci: Víšek                                                      trenér: Trlica P. njst.

sestava hostí: Török, Stodola, Tyllner, Šikýř, Schäffer, Ryšán, Nagy, Škvor, Šolc, Štěpánek, Balda

náhradníci: Starec, Štěpánek T.

rozhodčí: Kožár, Mokráček, Truskavec

První poločas začal minutou ticha ze zesnulého Standu Voborského. V 5. minutě se hosté ujali vedení brankou Štěpánka Vl. , který překonal Standu Forra z volného přímého kopu. 0:1. V 16. minutě srovnával Zdenek Erneker krásnou střelou z pravé strany, která se otřela o tyčku. 1:1. Do poločasu jsme "zahodili" ještě několik dobrých brankových příležitostí a tak trestali hosté. Ve 23. minutě Tyllner střelou po zemi do prostřed brány zvyšoval na 1:2. Poločas 1:2.

Druhý poločas to byl znaší strany pouze zmar a trápení a tak si houževnatý soupeř z Jiříkova pojistil tři body ješte dvěma brankami v 76. minutě Štěpánkem T. 1:3 a v 86. minutě ukončil naše trápení Štěpánek Vl. 1:4.