SK VELKÝ ŠENOV  3 : 1  FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  (1:1)
   V sobotu 19.5.2012 od 17:oo hod. se utkalo naše "A" mužstvo s lídrem soutěžě.

naše sestava: Forró, Trlica P., Voborský, Štarman, Onik, Dusil, Hromádko, Horčička, Lapšo, Trlica L., Erneker

náhradníci:  Nídr, Hyl

rozhodčí: Trojan, Šefčík M., Kadeřábek

První poločas se hrál oboustraně vyrovnaný fotbal. Ve 20. minutě hlavní rozhodčí Šefčík M. odpustil domácímu mužstvu pokutový kop za faul na našeho Luboše Trlicu, který byl v pokutovém území sražen. Další dvě naše šance měli na kopačkách libor Lapšo a Jirka Štarman, kteří mířili mimo tři tyče. Ve 35. minutě zahrával rohový kop Zdenek Erneker, který posadil míč na hlavu Luboše Trlici a ten skóroval. 0:1. Ve 39. minutě zahrávali domácí VPK z hranice velkého vápna a po střele, která prošla naší zdí srovnali na 1:1. Poločas 1:1.

Po přestávce se dostalo domácí mužstvo do velkého tlaku. V úvodu zahrávali dva VPK z kterých ovšem branka nepadla. V 68. minutě prošel centr na zadní tyč naší branky a domácí útočník zvyšoval na 2:1. V 75. minutě po chybě naší obrany se ocitli dva útočníci domácích sami před naším gólmanem a v pohodě zvyšovali na 3:1. V 78. minutě ještě zmařil Petr Trlica gólovou příležitost Šenova, ale jen za cenu faulu za který uviděl z rukou hl. rozhodčího červenou kartu. poté se již zápas dohrával a tak utkání skončilo výhrou domácího celku 3:1.