FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  3 : 2  SPARTAK BOLETICE N/L   (2:0)

V sobotu 12.5.2012 od 17:00 hod. sehrálo naše "A" mužstvo mistrovské utkání s mužstvem Spartaku Boletice n/l. Zápas se hrál za slunečného počasí na travnatém povrchu.

sestava domácích: Víšek, Nídr, Voborský, Onik, Štarman, Hromádko, Lapšo, Mužík J., Erneker, Trlica L., Trlica P.

náhradníci: Hyl, Horčička, Forró                                            trenér: Trlica P. njst.

sestava hostí: Vorel, Ženíšek, Havlín, Šibdelář, Švec, Humlíček, Chlum, Znojemský, Klaban, Ranftner, Čámra

náhradníci: Šorm, Fišer, Rohlíček                                          trenér: Šrajbr J.

rozhodčí: Kadeřábek, Dostál, Šimeček

V prvním polačase bylo naše mužstvo aktivnější a v 11. minutě jsme šli do vedení a to po chybě hostujícího gólmana, který po malé domů nepřesně rozehrál na našeho Zdenka Ernekra a ten ho chladnokrevně "přehodil". 1:0. Ve 21. minutě Jirka Štarman centroval do pokutového území a opět Zdenek Erneker zvyšoval nekompromisní střelou na 2:0. Za tohoto stavu se odcházelo do kabin.

Druhý poločas byli na hřišti lepší hosté a hned v 53. minutě snižovali z přímého volného kopu za hranicí velkého vápna. Znojemský se opřel do střely a od břevna se míč odrazil na rameno našeho gólmana, který si střelu nešťastně srazil do brány. 2:1. Po té nás hosté zatlačili do defenzivy. V samotném závěru v 88. minutě odešel předčasně do kabin Honza Mužík, který "vyfasoval" červenou kartu (po druhé žluté) za faul na soupeře. V 90. minutě jsme zvyšovali na 3:1 po brance Libora Lapši, který zužitkoval krásnou přihrávku Zdenka Ernekera a z levé strany obhodil hostujícího gólmana. V 90+1. minutě měli možnost hosté po faulu v pokutovém území, kopat penaltu a hostující Znojemský se nemýlil.3:2. To už byl ale samotný závěr utkání a tak jsme získali na domácím trávníku povinné tři body s mužstvem, které v jarní části sezóny výsledkově tápe.

Příští týden zajíždíme k mistrovskému utkání na hřiště V.Šenova, který je výsledkově na druhém konci tabulky než jsou Boletice. Zápas začíná v 17:00 hod.

So 12. květen 2012, 16:49:37 CEST