FK CHŘIBSKÁ  1 : 2  FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE   (1:1)

V sobotu 5.5.2012 zajíždělo naše "A" mužstvo k mistrovskému utkání na hřiště FK Chřibská. Zápas se hrál za deštivého počasí na travnatém povrchu.

naše sestava: Forró, Voborský, Nídr, Gálik, Hyl, Hromádko, Lapšo, Mužík J., Onik, Trlica L., Trlica P.

náhradníci: Víšek, Cempírek                                           trenér: Trlica P. njst.

rozhodčí: Simmer, Benda, Havran

V úvodu utkání jsme byli aktivnější a vytvořili jsme si i několik šancí. V 10. minutě šance Davida Nídra ve 13. minutě Volný přímý kop z hranice pokutového území neproměnil Honza Mužík a tak známé "nedáš, dostaneš" opět zafungovalo. Po rohovém kopu domácích jsme inkasovali střelou z malého vápna 1:0. V této době již byli domácí aktivnější a naše obrana měla spoustu práce s domácími útočníky. Ve 29. minutě David Nídr opět ohrozil domácí branku, ale jeho nedůraznou střelu domácí gólman kryl. V 31. minutě střela Libora Lapši jen těsně minula levou tyč domácí branky. Ve 32. minutě doběhl Libor Lapšo zdánlivě ztracený míč a nacentroval přesně na hlavu Luboše Trlici, který "uklidil" míč přesně pod břevno domácí branky. 1:1.Ve 38. minutě jsme měli obrovské štěstí, když domácí hráči po závaru před naší brankou nedokázali proměnit snad stoprocentní šanci. Ve 40. minutě jsme zase my měli obrovskou smůlu, protože po centru Luboše Trlici netrefil odkrytou domácí bránu Libor Lapšo a tak se šlo za nerozhodného stavu do kabin.

Druhý poločas byl cítit tlak domácích, kteří chtěli strhnout vítězství na svoji stranu. V 53. minutě po krásné střele Radka Hromádka skončil míč na břevně a k dorážce se Luboš Trlica už nedostal jelikož byl v pokutovém území sražen. Bohužel sám Luboš Trlica nařízený pokutový kop neproměnil. To dodalo domácím ještě více energie a bojovnosti. V 56. minutě kopali VPK z hranice velkého vápna, ale nastřelili jen "tvrdou" hlavu Standy Voborského. V 59. minutě už silně deprimovaní domácí hrači své zákroky přehnali a po zákeřném faulu na Ondru Gálika hráli již jen o deseti. My jsme trpělivě čekali na svoji šanci a ta přišla v 77. minutě a to zásluhou Honzy Mužíka, který po samostatné akci, střelou k levé tyči poslal naše mužstvo do vedení. 1:2. Do konce utkání se již žádná velká šance na obou stranách neviděla a tak si za bojovný výkon odvážíme zasloužené tři body.

Příští týden od 17:00 hod. hostíme Spartak Boletice n/L.

Čt 3. květen 2012, 20:01:30 CEST