SKP HEŘMANOV  0 : 2  FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE   (0:1)

V sobotu 21.4.2012 od 17:00 hod. odehrálo naše "A" mužstvo další mistrovské utkání. Zápas jsme odehráli ve Fojtovicích s mužstvem SKP Heřmanov. Hrálo sé za slunečného počasí na travnatém povrchu.

sestava domácích: Pospíchal, Váňa, Znamínko, Banbas, Slánský, Kroupa, Mataj, Rojko, Rudolf, Kolárik, Horvát,

náhradník: Havlíček

sestava hostí: Víšek, Erneker, Trlica L., Gálik, Hromádko, Trlica P., Dusil, Mužík J., Voborský, Štarman, Lapšo

náhradníci: Forró, Nídr, Hyl, Kučera                             trenér: Trlica P. nejst.

as.trenéra: Cvejn M.

rozhodčí: Musil Dušík, Soukup

První půly jsme začali aktivněji a hned v 6. minutě nastřelil Luboš Trlica Tyč. Domácí odpověděli v 11. minutě Slánským, který hlavou mířil těsně vedle tyče naší branky. První branka na sebe nenechala dlouho čekat a tak jsme se radovali ve 14. minutě, kdy se Luboš Trlica trefil po přihrávce Zdenka Ernekera. 0:1. Ve 20. minutě měl další brankovou příležitost Zdenek Erneker, ale skóre se neměnilo. V 31. minutě domácí Horvát trefil pouze tyč naší branky a ve 36. minutě kopal Zdenek Erneker VPK, bohužel branka z toho nebyla. Ve 39. minutě měli domácí příležitost VPK, ale domácí hráč těsně minul naší branku. Do kabin se odcházelo za stavu 0:1.

Druhou půly jsme byli opět aktivnější a tak jsme v 59. minutě zvýšili skóre na 0:2, kdy se nádherně trefil po samostatné akci Zdenek Erneker. V 61. minutě vystřídal Zdenka Ernekera, Kučera. V 65. minutě ještě spálil brankovou příležitost Luboš Trlica když mířil těsně nad domácí bránu. V 71. mutě Vystřídal Radka Hromádka Mirek Hyl. V 74. minutě obdržel domácí hráč Horvát červenou kartu za nesportovní faul na Luboše Trlicu a tak domácí dohráli utkání v deseti hráčích. Do konce utkání již branka nepadla a tak si z Heřmanova odvážíme cenné vítězství 0:2.

Příští týden v sobotu 28.4.2012 hostíme od 17:00 hod. Markvartice.

So 21. duben 2012, 21:01:37 CEST