FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE 3 : 2 TJ KRÁSNÁ LÍPA  (2:0)
V sobotu 20.8.2011 od 17:00 hod. odehrálo naše "A" mužstvo první mistrovské utkání soutěžního ročníku 2011/2012. Zápas se hrálza slunečného počasí na travnatém povrchu.

sestava domácích: Víšek, Trlica L., Horčička, Onik, Kučera, Štarman, Hyl, Mužík J., Erneker, Mužík P., trlica P.

náhradníci: Nýdr, Kapusta, Řehák, Veselý, Hromádko, Forró   trenér: Cempírek

sestava hostí: Klenbauer, Pešír, Grabka,Dvořák, Stankovič, Vinklařík, Pallag, Roubíček, Kasal, Hroník, Herák

náhradníci: Štrba, Jungmann

rozhodčí: Kouba, Havran, Simmer

Zápas začal opatrně a na našich hráčích bylo vidět, že se ještě na hřišti "hledají". Přesto jsme se ujali v 18. minutě vedení, a to když Luboš Trlica po krásné přihrávce trefil opuštěnou branku soupeře. 1:0. Do poločasu jsme ještě zvýšili svůj náskok. Ve 40. minutě opět Luboš Trlica krásně hlavou zavěsil. 2:0. Do kabin jsme odcházeli relativně spokojeni.

Druhou půly začali lépe hosté. Ve 46. minutě snižoval hostující Kasal 2:1, ale o minutu později nám vrátil dvoubrankovou pohodu Luboš Trlica, který se v tomto utkání nemýlil už po třetí. 3:1. Bohužel jsme soupeři dali ještě jednu šanci. V 57. minutě po faulu v pokutovém území snižoval z penalty Pallag 3:2. Od této doby jsme se začali obávat o výsledek. Soupeř nebezpečně hrozil z volných přímých kopů. Hra se začala kouskovat zákeřnými fauly, ale do konce utkání již žádná branka nepadla.

První utkání nám vyšlo, předvedený výkon nebyl přesvědčivý, ale mužstvo se stále formuje, oproti loňské sezóně jsme nastupovali se třemi nováčky v základní sestavě.