FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  1 : 3  UNION DĚČÍN   (1:2)

V sobotu 14.4.2012 od 16:30 hod. odehrálo naše "A" mužstvo na domácím trávníku další mistrovské utkání. Za slunečného počasí jsme hostili mužstvo Unionu Děčín.

sestava domácích: Víšek, Mužík P., Voborský, Hyl, Dusil, Štarman, Lapšo, Mužík J., Erneker, Trlica L., Hromádko

náhradníci: Trlica P., Nídr, Forró                                   trenér: Trlica P. njst.

sestava hostí: Zvolský, Hrbek, Fojt, Vodička, Murdych, Kalaš, Rajniš, Hloušek, Bezouška, Malec, Bedrníček

náhradníci: 0                                                             trenér: Bedrníček V.

rozhodčí: Trojan, Kouba,Šefčík

Úvod první půle byl vyrovnaný, bez větších šancí na obou stranách. Postupně jsme si vytvářeli územní převahu, která byla ve 21. minutě korunována prvním gólem. Po krásné akci překonal hostujícího brankáře Zdenek Erneker 1:0.  Bohužel jsme vedení dlouho neudrželi a ve 26. minutě vyrovnal hostující Vodička přízemní střelou k levé tyči. 1:1. Ve 35. minutě šli hosté do vedení když po chybě naší obrany využil příležitosti Murdych. 1:2. Do přestávky jsme již branku neviděli.

Po přestávce byla k vidění opět vyrovnaná hra. Na naší straně byla větší aktivita a snažili jsme se o rychlé vyrovnání. Soupeř se soustředil hlavně na obranu. V 60. minutě po sérii faulů kopali hosté volný přímý kop za hranicí velkého vápna. Hostující Murdych trefil přesně a prohrávali jsme  1:3. Od této chvíle jsme hráli na soupeřově polovině ale spálili jsme mnoho brankových příležitostí. V 68. minutě Luboš Trlica hlavičkoval do prázdné branky, ale hostující hráč na brankové čáře míč vykopl. V 82. minutě jsme kopali VPK z hranice pokutového území, ale Zdenek Erneker mířil nad bránu.Zápas skončil vítězstvím hostí 1:3.

Příští utkání hrajeme 21.4.2012 od 17:00 hod. s Heřmanovem.

So 14. duben 2012, 17:34:01 CEST