FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  5 : 1  SPARTAK MIKOV MIKULÁŠOVICE   (2:0)

V sobotu 7.4.2012 od 16:30 hod. odehrálo naše "A" mužstvo další mistrovské utkání na domácím hřišti. Hrálo se na travnaté ploše za polojasného počasí.

sestava domácích: Forró, Mužík P., Voborský, Hyl, Gálik, Hromádko, Lapšo, Mužík J., Štaman, Trlica L., Trlica P.

náhradníci: Víšek                                                      trenér: Trlica P. nejst.

sestava hostí: Tesař, Soukup V., Soukup M., Miroslav S., Klikar, Trávníček, Kozák, Linhart, Rybář, Soukup, Novák

náhradníci: Habr,Kočka, Smutný                                trenér: Kestner

rozhodčí: Vlk, Benda, Mokráček

Celý první poločas se hrál v naší režii. V úvodu utkání se nám podařilo rychle vstřelit branku a to naši hru ještě více uklidnilo. Ve 4. minutě se trefil Jirka Štarman 1:0. Dále jsme předváděli lepší hru a vytvářeli jsme si i mnoho šancí, bohužel jsme je trestuhodně neproměňovali. Ve 20. minutě krásnou střelou pod břevno zvyšoval Radek Hromádko na 2:0. Do poločasu se již skóre nezměnilo.

I po přestávce jsme byli jednoznačně lepší. Bohužel jsme však nezachytili úvod druhého poločasu a ve 48. minutě jsme po rohovém kopu inkasovali jedinou branku. 2:1. Po dvou minutách jsme vedli již opět o dvě branky, v 50. minutě zvyšoval na 3:1 Radek Hromádko tečovanou střelou. Na další branky jsme si však museli počkat až na závěr utkání. V 85. minutě zvyšoval Luboš Trlica na 4:0 z pokutového kopu a v 88. minutě završil hattrick Radek Hromádko. 5:0.

rohové kopy  8:5 (4:4)

ŽK 2:2 (1:0)

Příští utkání hrajeme také na domácím trávníku a to 14.4.2012 od 16:30 hod. s Unionem Děčín.

So 7. duben 2012, 18:13:51 CEST